Dzień drugi zajęć sportowo-rekreacyjnych z UKS Lechia

Drugi dzień obozu rozpoczęliśmy tradycyjnie zajęciami na Orliku . Tym razem tematem treningu było wyjście na pozycje, czyli gra bez piłki oraz podanie wewnętrzną częścią stopy . Po przebraniu się udaliśmy się na posiłek. Tym razem na obiad było spaghetti bolognese, jednak dopiero jutro trafimy w podniebienia naszych młodych zawodników i nasza niespodzianka spowoduje, że wszystko zostanie zjedzone. Dzisiejsze zajęcia popołudniowe miały na celu zapoznanie się z historią naszego miasta i tak, grupa udała się do Miejskiego Muzeum Zakładów Radiowych DIORA. Nasi młodzi piłkarze mogli zobaczyć jak wyglądały ówczesne produkty najlepszego w Polsce i jednego z najlepszych na świecie zakładów przemysłu elektronicznego. Drugie zajęcia piłkarskie odbyły się w formie gry. Dziewczęta rozegrały mecz na plaży nowego placu zabaw, a chłopcy rozegrali mecz na Orliku pomiędzy rocznikami 2006 i 2007. tak zakończył się kolejny dzień obozu. Zdjęcia można zobaczyć w galerii. Zapraszamy.