Kolejna wygrana z AP Dzierżoniów

Pięknym dwucyfrowym wynikiem zakończyło się sobotnie spotkanie zespołów UKS Lechia Dzierżoniów 2007 oraz Akademią Piłkarską Dzierżoniów. Pierwsza bramka dla UKSu wpadła zaledwie po 5 sekundach meczu. Wynik 11:5 dla piłkarzy UKS Lechia Dzierżoniów nie był zatem zaskoczeniem. Doskonale przygotowani podopieczni trenera Alberta Połubińskiego zagrali w osłabionym składzie. Zabrakło kilku czołowych zawodników, a i w polu wyraźnie nieobecny był jeden z podstawowych piłkarzy. Akademia Piłkarska natomiast na dzisiejsze spotkanie wzmocniła swój skład transferując kilku piłkarzy z Akademii Piłkarskiej Marcinkowice. Niestety pomimo wzmocnień u naszych przeciwników, tradycją już chyba powoli staje się wygrana UKS Lechia 2007. Było to już kolejne spotkanie, w którym doskonałe wyszkolenie naszych piłkarzy owocuje przewagą w derbach Dzierżoniowa. Tego samego dnia odbyło się inne spotkanie pomiędzy zawodnikami UKS Lecha Dzierżoniów 2009 a zawodnikami Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów. W tym spotkaniu również lepsza okazała się drużyna UKS Lechia, pokonując przeciwników 17:5. Dziękujemy trenerom za solidne przygotowanie chłopców i życzymy kolejnych sukcesów.