MEMORIAŁ GRZEGORZA ŻUŁAWNIKA – TURNIEJ PIŁKARSKI DLA DZIECI

17 czerwca 2017 r. godz. 11:00 w Bielawie przy ul. Sportowa 10 odbędzie się turniej piłkarski dzieci.

Cel turnieju, uczczenie pamięci byłego piłkarza „Bielawianki”, „Pogoni” Pieszyce i „Lechii” Dzierżoniów – Grzegorza Żuławnika.

W turnieju zagrają zawodnicy z 1 grupy UKS 2007.
Zbiórka na stadionie w Bielawie godzina 10:30 (sobota)
---------- AKTUALIZACJA ----------
W sobotnich rozgrywkach wzięły udział drużyny: Bielawianka Bielawa, UKS Lechia Dzierżoniów oraz Pogoń Pieszyce, z dwóch grup wiekowych 2007 i 2008. Łącznie 6 drużyn rozgrywało mecze na bielawskim stadionie. Pomimo średniej aury pogodowej udało się rozegrać wszystkie spotkania meczowe. Każda z drużyn rozegrały po dwa mecze po 40 minut. Drużyna UKS Lechia Dzierżoniów zanotowała wysokie wyniki spotkań w swojej grupie:
Bielawianka Bielawa - UKS Lechia Dzierżoniów      4:8
UKS Lechia Dzierżoniów - Pogoń Pieszyce            14:4
Turniej zakończył się przygotowanym poczęstunkiem, rozdaniem pamiątkowych pucharów oraz medali dla wszystkich zawodników biorących udział w memoriale poświęconemu Grzegorzowi Żuławnikowi.