Memoriał Sławomira Harafa 2018

Za nami pierwszy dzień rozgrywek meczowych w XV Memoriale Sławomira Harafa. UKS Lechia Dzierżoniów 2007 wystawiła do turnieju dwie drużyny. UKS Lechia I Dzierżoniów trafiła w grupie A na zespoły Górnika Wałbrzych, Polonii Stal Świdnica (ubiegłoroczny zwycięzca turnieju) oraz Chrobrego Głogów, natomiast UKS Lechia II Dzierżoniów grała w grupie C z drużynami FC Wrocław Academy, Lech Poznań oraz WKS Wieluń. Niestety druga drużyna przegrała wszystkie trzy mecze i do kolejnego dnia rozgrywek podejdzie z czwartego miejsca.

Podczas oficjalnej ceremonii otwarcia młodzi piłkarze UKS Lechii wzięli udział w ślubowaniu piłkarskim, po czym otrzymali świadectwa piłkarzy z rąk Burmistrza Miasta Dzierżoniowa Dariusza Kucharskiego.

Dużo frajdy z gry mieli natomiast piłkarze UKS Lechia I Dzierżoniów. wygrywając wszystkie trzy spotkania zdobywając łącznie 22 bramki, tracąc przy tym jedynie 4 gole.

Zestawienie wyników par grupy A:

• UKS Lechia I Dzierżoniów - Polonia Stal Świdnica     3:1
  • Górnik Wałbrzych - Chrobry Głogów                             1:12
  • Górnik Wałbrzych - UKS Lechia I Dzierżoniów           2:12
  • Polonia Stal Świdnica - Chrobry Głogów                       1:5
  • Polonia Stal Świdnica - Górnik Wałbrzych                     3:2
  • UKS Lechia I Dzierżoniów  - Chrobry Głogów             7:1

Przed nami kolejny dzień rozgrywek. Drużyna UKS Lechia II rozgrywki rozpocznie od godziny 9:00, zbiórka zawodników godzina 8:15.

Grupa UKS Lechia I rozgrywki rozpocznie meczem o godzinie 13:00. Zbiórka Zawodników godzina 12:15.

Cdn.... Śląsk Wrocław zwycięzcą turnieju...