Wspomnienie Bąkowa

Po ciężkim tygodniu zespoły rocznika 2006 i 2007 powróciły do Dzierżoniowa. Oprócz ciężkich treningów ukierunkowanych na podanie piłki oraz gry zadaniowe, chłopcy mieli możliwość korzystania z parku linowego, którego największą atrakcją był pięćdziesięcio metrowy zjazd nad wodą oraz oczywiście basen. Pogoda w środę nam się poprawiła i popołudniami zawodnicy relaksowali się nad wodą. W piętek zjedliśmy kolacje w postaci grilla oraz odbył się chrzest zawodników, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w letnim obozie. Na koniec rozegraliśmy mecz kontrolny z MKS Kluczbork, a wieczorem obejrzeliśmy mecz pierwszej ligi miejscowego klubu z GKS-em Tychy. Tym akcentem zakończyliśmy obóz i w godzinach późno wieczornych dotarliśmy do Dzierżoniowa.