Zwycięski IV Memoriał im. Mirosława Lipińskiego

Jak co roku w ostatnią sobotę sierpnia na stadionie miejskim w Pieszycach rozegrany został już 4 Memoriał im. Mirosława Lipińskiego, który w 2017r miał rangę Otwartych Mistrzostw Powiatu Dzierżoniów w kategoriach wiekowych 8 oraz 10 latków.

Pogoń Pieszyce – AP Dzierżoniów 1-3

I miejsce zajęła drużyna UKS Lechia Dzierżoniów grająca w składzie Aleksander Mikuła, Dominik Korman, Jakub Szymczak, Aleksander Rojek, Igor Sołogub, Aleksander Stroka, Kacper Polański, Marcin Żłobicki, Łukasz Szerszem, Tomasz Bednarczyk,

II miejsce przypadło Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów, a trzecie UKS Bielawiance Bielawa. Najlepszym bramkarzem uznany został Aleksander Dave z UKS Bielawianki Bielawa, a najlepszym zawodnikiem turnieju Marcin Sucharzewski z Pogoni Pieszyce

Ogromne podziękowania dla organizatorów.